Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Taahhüt ettiği tüm inşaat işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış ve buna paralel olarak geçen süre boyunca bağlı olduğu şirketler gurubunun ilk sıralarına kadar yükselip emin adımlarla ilerlemiştir.

Toroslar Yapı olarak firma ilkemiz müşterilerimizi ev sahibi yapmakla  birlikte yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını tam olarak almış olma mutluluğunu yaşatmaktır.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir.

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. Toroslar Yapı müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.